Новости

Пиво оптом

БІЛОРУСЬКЕ пиво оптом в Москве
Білоруське пиво здавна славиться своїми відмінними смаковими властивостями і високою якістю. Варити пиво в цій країні почали ще в 16-му столітті, з тих пір воно зайняло особливе місце в її кулінарні традиції. Вагомим фактором на користь масового поширення пиво оптом в Москве по білоруським землям можна назвати культивування головних складових напою — хмелю та ячменю. Спочатку пиво оптом в москве пиво варили виключно в домашніх умовах, тобто кожен окремий господар був сам собі майстер-пивовар, а в якості обладнання використовувався банальний набір пристосувань — тринога, дерев’яні ємності, корчага з вузькою шийкою.

Традиційна білоруська солодовня тих часів виглядала як трикімнатний будинок: тут знаходилися корита для замочування зерна, розташовувалася курна піч, лотки для подачі води. Поступово пиво оптом в Москве перетворилося в ремесло, а пізніше в повноцінне виробництво. На сьогоднішній день найбільшими компанія по пивоварению вважаються «Аліварія», «Криниця», «Сябар», «Речіцапіво», «Лідське пиво».

У нас ви можете дешево купити розливне білоруське пиво оптом в Москве оптом різними партіями. Всі поставки виконуються в заводській тарі з усіма необхідними документами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *