Джек Романські і його дружина були звичайний парою, яка захоплювалася пригодами сексуального характеру. Вони шукали нові ідеї, щоб оживити своє сексуальне життя. Але після відвідин секс-шопів вони не знаходили нічого цікавого, тому що все секс-іграшки https://gvibe.com схожі один на одного.

Ідея випадково прийшла в голову Джеку, так як він — інженер, що спеціалізується на силікон для космічної галузі. Він міг створити нову, незвичайну іграшку, яка буде ламати стереотипи і допоможе жінкам випробувати нові відчуття. Тієї ночі за вечерею Джек створив перші ескізи своєї революційної ідеї на звичайній паперовій серветці.

Його інновацією було те, що він винайшов ручний масажер з двома гнучкими наконечниками. Як тільки ці наконечники опиняються всередині піхви, вони розсуваються так, щоб створити відчуття наповненості, при цьому не розтягуючи статеві губи.

Після цієї простої ідеї він допрацював інші елементи конструкції. Масажер став краще, перевтілившись в сучасний вібратор з двома потужними моторчиками, з простим у використанні акумулятором. За допомогою експертів в сфері гінекології він винайшов ергономічну форму для цієї іграшки. Для завершення образу свого дітища, Джек запросив всесвітньо відому художницю, яка пише картини в жанрі еротика, Олену Міроседіною для створення упаковки, яка була номінована на найпрестижнішу нагороду за дизайн на міжнародному фестивалі реклами «Каннські леви».

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКлей для етикетування

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here