Без рубрики

Moneyveo

Для того щоб отримати фінансову допомогу від компанії moneyveo.ua, знадобиться банківська карта, яка повинна бути діючою (не мати минулого терміну використання). Що стосується вікових обмежень, то тут головне бути повнолітнім, адже в компанії із задоволенням надають кредити і студентам, і пенсіонерам, які молодші дев’яноста (!) лет. Клієнт повинен мати посвідчення громадянина України – паспорт, а також ідентифікаційний код. Крім того, знадобитися мобільний номер телефону та електронна пошта.

Співробітники компанії не відвернуться від клієнта, навіть якщо він є безробітним, працевлаштований неофіційно, знаходиться в декреті або має не кращу кредитну історію. Кожна фінансова компанія має свої переваги і недоліки, і Moneyveo – не виняток. Отже, до позитивних характеристик компанії можна віднести:

Сервіс Moneyveo працює цілодобово, у вихідні та святкові дні, що дозволяє вирішити будь-яке питання практично миттєво;
Якщо у кредитора виникли проблеми, і він не може розрахуватися з боргами своєчасно, йому пропонується продовжити позику, при цьому процентна ставка залишається колишньою;
Порекомендувавши своєму другові звернутися за мікропозик в компанію Манівео, ви можете отримати грошову винагороду;
Компанія Moneyveo активно використовує різні маркетингові ходи для залучення клієнтів, які можуть виявитися дуже корисними для вас. Це і акційні пропозиції, і знижки на повторну позику, і приємні бонуси.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *