Uncategorized

Электропривод сдвижной двери

Щоб забезпечити безпечне завантаження пасажирів в мікроавтобус, вам потрібно буде встановити відповідне обладнання. У нас найкращій Электропривод сдвижной двери для микроавтобусов. В даному каталозі ви зможете підібрати для себе:

  • електроприводи переміщення зсувних дверей;
  • електричні підніжки для мікроавтобусів.

Такі деталі вигідно відрізняються на тлі аналогів своєю першокласною якістю, витривалістю і практичністю. Ви зможете використовувати їх протягом тривалого періоду часу без будь-яких збоїв або неполадок. Дивно низька і демократична ціна стане додатковим бонусом!

Електроприводи для мікроавтобуса

Надійні електроприводи для мікроавтобуса потрібні для того, щоб полегшити процес посадки і висадки пасажирів. Витривалий, стійкий і практичний, він без проблем витримає постійні відкривання висувних дверей (до 300 разів на добу). Крім того, такі електроприводи вкрай прості у використанні, управління здійснюється за допомогою однієї невеликої кнопки на панелі управління. Також можливі варіанти регулювання функціонування за допомогою брелока, які надається в комплекті. З таким обладнанням управляти мікроавтобусом буде набагато простіше і приємніше!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *