Uncategorized

Артлайф

се знають, що в основі здоров’я лежить кілька основних правил: активний спосіб життя, відсутність стресових ситуацій, відмова від шкідливих звичок і, звичайно ж, правильне харчування. Збагачені корисними компонентами продукти Артлайф, створюються на основі натуральної, якісної сировини. Детальніше на https://artlife-club.com.ua/pitanie.

Склад підбирається таким чином, що дозволяє мінімізувати вплив навколишнього середовища та інших негативних факторів. Крім того, киселі Артлайф, коктейлі, батончики, супи та інші продукти дозволяють компенсувати дефіцит мінералів і вітамінів.

Вся продукція від Артлайф в Україні є абсолютно безпечною, не включає в собі компоненти, які викликають звикання, а також не має побічних ефектів, створюється на рослинній основі і є сумісною з будь-якими схемами лікування.

Живлення від Артлайф: асортимент
В асортименті харчування присутній:

  • Киселі. Вони готуються з натуральних соків (ягоди і фрукти). Сучасна технологія гранулювання при низьких температурах, дає можливість зберегти всі життєво необхідні елементи, які присутні в натуральному продукті: вітаміни, органічні кислоти. Основа киселю має ніжне обволікаючу дію, за рахунок чого буде краще працювати шлунково-кишкового тракту.
  • Коктейлі Артлайф. Використовуючи коктейлі різних смаків, ви отримаєте відчуття ситості відразу ж на кілька годин. Такі продукти пригнічують відчуття голоду, крім того вони корисні, збалансовані. Головне, що така «їжа в склянці» компактна, її можна завжди брати з собою.
  • Цукерки Артлайф. Це низькокалорійні продукти, які ідеально доповнять раціон людей, що віддають перевагу здоровий спосіб життя. У складі цукерок від відомого виробника, відсутній цукор, за рахунок чого не виникає карієсу.
  • Напої Артлайф. Вони також створюються на основі натуральних компонентів. У складі присутні цілющі трави, зібрані в екологічно чистих зонах. Завдяки високій концентрації вітамінів, такі напої однозначно потрібні сучасних людям, які схильні до стресів і впливу безлічі негативних факторів.
  • Супи Артлайф. Їх створюють з натуральних, якісних компонентів, які сприяють профілактиці хвороб шлунково-кишкового тракту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *