Uncategorized

CS GO

Випадки зброї поділяються на одну з двох категорій: Prime і Rare. Будь-який збройовий футляр можна позначити як рідкісний. Наприклад, футляр для зброї CS GO cases позначено як рідкісне випадання і тому має дуже низький рівень випадіння.

Попереднє загальне практичне правило полягало в тому, що коли новий кейс був випущений, він спочатку був ексклюзивним випадком у пулі Prime Drop. Тим часом найстаріший кейс із основного пулу переміщено в неосновний пул. Отже, найстаріший випадок із непершого пулу було переміщено до пулу рідкісних випадів (часто його неправильно називають «припинено»). Case Dreams and Nightmares — це майбутній футляр для зброї CS:GO, який було оголошено 21 липня 2021 року та заплановано на випуск пізніше цього року.

Футляр буде містити 17 скінів, 10 з яких будуть відібрані в конкурсі Dreams & Nightmares, який триватиме з 22 липня 2021 року по 21 жовтня 2021 року.

Це буде другий конкурс футлярів для зброї CS:GO, першим з яких був футляр CS20 2019 року, який був присвячений 20-річчю Counter-Strike. Як і футляр CS20, футляр Dreams and Nightmares також має унікальний градієнтний колір корпусу, який відрізняється від звичайних жовтих футлярів спільноти.

Очікується, що реліз «Сни та кошмари» відбудеться в грудні 2021 року або в першому кварталі 2022 року.

Prime Drops
Гравцям, які мають статус Prime на обліковому записі CS:GO, доступні чохли для зброї. Зазвичай це футляри для зброї, які були представлені нещодавно і наразі складаються з Snakebite, Fracture, Prisma 2, Danger Zone і Clutch Case.

Перший статус можна отримати, придбавши оновлення Prime Status у магазині Steam. Раніше його можна було отримати, досягнувши 21-го рівня профілю в CS:GO до оновлення CS:GO «Коригування не-Prime» 3 червня 2021 року.

Snakebite Case — це останній кейс CS:GO, який було додано до пулу Prime Drop.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *