Транспорт

«Перемога» запропонує тарифи для бізнес-пасажирів

Російський бюджетний авіаперевізник «Перемога» анонсував початок продажу квитків за новими вигідними для бізнес-мандрівників тарифами – «лайт», «плюс» і «бізнес»…

 

Про найближчому нововведення повідомив особисто генеральний директор «Перемоги» Андрій Калмиков.

Під тарифом «лайт» мається на увазі стандартних квиток з одним безкоштовним місцем у багажному відділенні для багажу до 10 кг.

Тариф «плюс» крім місця в салоні включає провезення ручної поклажі не більше 10 кг, можливість вибрати місце в салоні і страховку пасажира.

«Бізнес» означає все те ж, що і в тарифі «плюс» з додатковим місцем для багажу не більше 20 кг, можливістю змінити дату і час польоту або зовсім повернути квиток.

Андрій Калмиков також розповів, що ідея деталізації тарифів виникла у зв’язку із зростанням кількості бізнес-мандрівників. Таким пасажирам зручніше купувати відразу всі послуги, а не окремо, сказав глава компанії. Калмиков також додав, що оптова оплата здешевить в цілому комплекс послуг на 20%.

Всі перераховані вище послуги в рамках тарифних планів зараз надаються окремо за додаткову плату.

У червні поточного року стало відомо, що лоукостер «підріс» на цілих 29 позицій у світовому рейтингу бюджетних авіакомпаній за версією галузевого видання Airline Business. Зараз «Перемога» займає 71-ю позицію цього рейтингу.

Авіакомпанія «Перемога» входить до складу групи «Аерофлот». Вона прийшла на зміну іншому лоукостеру – «Добролет» — у вересні 2014 року. Штаб-квартира знаходиться в аеропорту «Внуково».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *