Транспорт

Аеропорт Гонконгу вводить плату для пасажирів, що вилітають

Як повідомляє сайт IloveVilla, згідно з новими правилами аеропорту Гонконгу, всі пасажири, які куплять квитки на літаки, що вилітають з Гонконгу після 1 серпня поточного 2016 року, будуть зобов’язані сплатити спеціальний збір.

 

Нововведення стосується всіх мандрівників, включаючи транзитні. Росіяни літають через Гонконг на Балі, в Австралії і в Китай. Нова комісія буде зніматися автоматично при купівлі квитків на всі напрямки, якщо виліт здійснюється з Гонконгу. Сума комісії буде «плаваючою», в залежності від ряду чинників – клас обслуговування і дальність пункту призначення.

Наприклад, для пасажирів, які прямують в «економі» на ближньомагістральні напрямки, комісія складе 90 гонконгських доларів – це приблизно 11.6 доларів США. Перший і бізнес-класи будуть платити майже в два рази більше – 160 гонконгських доларів ($20.6). Вильоти з далекомагістральних напрямках будуть обкладатися комісією в розмірі 160 гонконгських доларів за «економ» і 180 гонконгських доларів за перший і бізнес-класи. Транзитні мандрівники будуть платити менше – 70 гонконзьких доларів (близько 9 доларів США), незалежно від класу обслуговування та дальності пункту призначення.

Імовірно, близько 70 відсотків вилітають з Гонконгу мандрівників будуть платити нову комісію в розмірі 90 гонконгських доларів і менше.

Згідно з роз’ясненнями, кошти, зібрані від сплачених комісій, будуть спрямовані на фінансування робіт по розширенню трьох ЗПС аеропорту Гонконгу. Плата буде стягуватися до того моменту, поки повітряна гавань не погасить всі кредити, взяті на цілі модернізації аеропорту.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *