Транспорт

Авіакомпанії будуть робити знижки на квитки напередодні вильоту

Російські авіакомпанії погодилися з вимогами Федеральної антимонопольної служби (ФАС) про вдосконалення системи тарифоутворення, зокрема, на зниження цін на квитки напередодні вильоту. Про це заявив заступник глави ФАС Анатолій Голомолзін.

За словами заступника голови, процес не повинен йти стрибкоподібно, нову систему тарифоутворення будуть впроваджувати поетапно, як це вже роблять деякі авіакомпанії. У ФАС вже надходить інформація від компаній про те, як реалізується або буде реалізовуватися нова система. Так, у «Трансаеро» розроблені і доведені до працівників, які займаються продажем, інструкції, розпорядчі знижувати ціни на квитки у міру наближення дня вильоту, якщо на даний момент рейс виявляється не повністю завантаженим. Таку ж інформацію надала ФАС авіакомпанія «Сибір».

Авіакомпанія «Ютейр» поінформувала ФАС про кількох маршрутах, на яких має намір проводити подібні заходи у порядку експерименту, щоб згодом впровадити їх у практику. З «Аерофлотом», за словами Анатолія Голомолзина, поки немає повної ясності, але ці питання там вивчаються, і готовність працювати за новою системою там існує.

Як відомо, прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим раніше було підписано постанову, згідно з якою туроператори зобов’язані за добу до вильоту видавати туристам повний пакет необхідних документів, в тому числі і авіаквитки в обидва кінці.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *