«Сінгапурські Авіалінії» вводять новий клас – Преміум Економ

0
166

Авіакомпанія «Сінгапурські Авіалінії» починає продаж квитків в новому класі обслуговування, який отримав назву Преміум Економ клас.

Повідомляється, що першими новий клас зможуть оцінити пасажири деяких рейсів політ за маршрутом Сінгапур — Сідней, при цьому така можливість у клієнтів авіакомпанії з’явиться тільки з 9 серпня поточного року.

Концепція нового класу була розроблена зусиллями декількох компаній, що випускають пасажирські крісла для авіалайнерів, а саме: ZIM Flugsitz GmbH, Zodiac Seats US, а також дизайнерською студією JPA Design. Загальні інвестиції в цей клас обслуговування склали близько 80 млн. доларів. Преміум Економ спочатку введуть на 19 лайнерах Airbus A380, 19 літаках Boeing 777-300ER, а також перших 20 нових A350.

До кінця 2016 року авіакомпанія «Сінгапурські Авіалінії» має намір поетапно ввести новий клас обслуговування і на інших напрямках.

Сам клас Преміум Економ відрізняється в першу чергу ультрасучасним дизайном пасажирських крісел, розроблених для максимальної зручності і комфорту пасажирів. Ширина крісел не менше 47 см, при цьому вони можуть відкидатися на 20 см. Кожне з них оснащений 13,3-дюймовим HD-монітором, також пасажирам будуть пропонуватися звукоізолюючі навушники.

Клас Преміум Економ виділяє не тільки особлива комфортабельність пасажирських крісел, але і розширений вибір страв і напоїв, також пасажирам будуть пропонувати скористатися послугою Book the Cook – вона дозволяє вибрати страву на будь-який смак. Нарешті, «Сінгапурські Авіалінії» мають намір запропонувати пасажирам нового класу пріоритетну реєстрацію та оформлення багажу, зокрема норму перевезення для них збільшать до 35 кг.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here