Транспорт

Спізнився пасажир рейсу Москва — Мінськ повідомив про мінування літака

В аеропорту «Внуково» за хибне повідомлення про теракт затримано громадянина Білорусії. Ним виявився відомий артист естради…

«Пасажир рейсу компанії » Ютейр «Москва-Мінськ» звернувся сьогодні вранці до працівників аеропорту і запитав, чи можливо притримати виліт літака, так як сам громадянин прибув із запізненням. Так як вже вилетів літак, на той момент нічого зробити вже не можна», — розповів представникам ЗМІ представник прес-служби авіакомпанії. Потім, за його словами, громадянин заявив, що в літаку закладено вибуховий пристрій.

«Враховуючи те, що інформація про бомбу була явно помилкової, вирішено було не повертати літак в аеропорт. Самого 40-річного «жартівника» затримали та доставили в чергову частину. Йому пояснили про перспективи кримінальної відповідальності за свідомо неправдиве повідомлення про теракт», — розповіли журналістам правоохоронці.

Білоруська сторона повідомила, що незважаючи ні на що, літак після прибуття відбуксирують на окрему стоянку і перевірять на предмет наявності всього підозрілого згідно стандартної для таких випадків процедури.

Згодом 40-річний білоруський громадянин,
затриманий поліцією, виявився Сергій Пархоменко – відомий артист, більш
відомий як Серьога. У черговій частині він усіляко заперечував факт помилкового
повідомлення про вибуховий пристрій в літаку і згодом його відпустили.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *