Транспорт

Квитки в Крим стають дефіцитом

Завдяки галасу в ЗМІ з приводу зниження вартості перевезень в Крим квитки до Сімферополя розкуповуються як гарячі пиріжки — вони дійсно подешевшали. Але сплеск популярності привів до того, що зворотна дорога — у всякому разі, у період травневих свят — може стати проблемою.

Анонсування провідними російськими авіаперевізниками включення в кампанію з просування Криму як туристичного напряму досить швидко принесло свої плоди — квитки у цьому напрямку розбираються «вліт». І не дивно: зниження вартості майже в два рази в порівнянні з минулим роком не могло не привернути бажаючих відпочити на травневі свята на кримських курортах. Наприклад, квитки на рейси «Аерофлоту» «туди-назад» продавалися за ціною від 7500 рублів, «Трансаеро» — від 5500 рублів, Red Wings — від 2700 рублів в одну сторону.

І, як не дивно, шанс вирушити в Крим за зниженим тарифом ще не втрачено (квитків залишилося небагато, але вони ще є), а от бюджетно повернутися після «маївок» із Сімферополя до Москви вже малоймовірно — на деякі дати всі квитки вже розпродані. Наприклад, у «Трансаеро» на період 9-12 травня місць вже немає, а «Аерофлот» надає можливість повернутися додому тільки з 10 травня по ціні від 8000 рублів. Повернення 11 травня (неділя) обійдеться в 15800 рублів, 12-го — від 6500 рублів.

Завдяки такому ажіотажу квитки по маршруту «Москва – Сімферополь» твердо займають перше місце по популярності в списку багатьох онлайн-агентств, проте далеко не завжди це означає першість з продажу. Причиною цього гендиректор агентства Biletix Олександр Сизинцев вважає саме галас навколо зниження цін на перевезення в даному напрямку. На його думку, це стандартна ситуація, коли туристи всього лише придивляються до ціни, плануючи майбутню поїздку, а купують квитки вже ближче до дати подорожі».

А ось організований відпочинок такого ажіотажу не викликає. Попит на відпочинок у кримських готелях і пансіонатах, згідно зі статистикою бронювань сайту planetofhotels.com помітно активізувався лише на літній період — на травневі свята, мабуть, люди воліють відпочинок в «перевіреної» Туреччині або Єгипті, або на крайній випадок в готелях Москви і Підмосков’я, а також у колі родичів та друзів. І це, загалом-то, логічно, так як до цього часу не тільки ціни на квитки обіцяють знизитися до 2500 рублів в одну сторону, але і обсяг перевезень повинен зрости в кілька разів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *