Транспорт

«Аерофлот» створить власного лоукостера

Минулого тижня радою директорів «Аерофлоту» було прийнято рішення про створення низькобюджетної авіакомпанії, 100% якої буде належати національному перевізнику.

Передбачається, що при сприятливих умовах нова бюджетна авіакомпанія може почати польоти вже в 2014 році, і перші роки вона буде активно освоювати найбільш популярні у пасажирів маршрути в центральній частині Росії.

Заради зниження цін на квитки новий перевізник відмовиться від ряду звичних зручностей, у тому числі від мінімальної норми безкоштовного багажу та харчування на борту.

Також «Аерофлот» сподівається, що восени 2013 року Держдума прийме законопроект про введення неповоротних тарифів.

Крім того, для успішної реалізації проекту «Аерофлот» просить у своєму листі до Путіна дозволити російським авіакомпаніям продавати на рейс трохи більше квитків, ніж здатний вмістити літак. В авіакомпанії пояснюють це тим, що невелика частина пасажирів все одно не є на рейс. При цьому для тих, кому не вистачить місця, слід розробити умови компенсацій.

Ще в авіакомпанії сподіваються, що в Росії все ж почнеться активний розвиток другорядних аеропортів, без яких дисконтними авіакомпаніям у великих містах доводиться дуже складно.

Всі ці фактори по задумам «Аерофлоту» повинні дозволити новому лоукостеру зробити ціни на квитки на 20-40% нижче, ніж в інших авіакомпаній.

Збираєтеся на Мальдіви? Відгуки та фото цього екзотичного острівної держави можна подивитися на сайті Мальдіви.Ру. Літайте на Мальдівські острови літаками Аерофлоту – зручно, безпечно та комфортно!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *