Події,  Политика

На Балі знайшли тіло одного зі зниклих туристок-дайверів

Плаваюче поруч з пляжем індонезійського курортного острова Балі тіло японської аквалангистки було знайдено сьогодні, у вівторок, на наступний день після дивовижної порятунку п’яти інших учасниць зниклої групи дайверів.

Раніше багато ЗМІ помилково повідомили, що живими врятовані всі сім японок, але ця інформація виявилася помилковою. Виявилося, що за двох врятованих японських жінок взяли двох рятувальників, який забули на одному з крихітних острівців під час пошукової операції.

Нагадаємо, в п’ятницю 14 лютого невелика група японських громадян – п’ять туристок з двома інструкторами-співвітчизницями орендували човен для занурень в прибережних водах Балі. З-за псування погоди, великих хвиль і сильної течії їх віднесло на десятки кілометрів у морі від початкового місця занурення.

Більше 3 днів п’яти жінкам довелося боротися за своє життя, тримаючись за великий кораловий риф, поки їх не виявили у 20-ти кілометрах від початкового місця занурення місцеві рибалки. Звістка про чудесне спасіння була зустрінута з захопленням в Японії, і зайняла перші сторінки майже всіх найбільших газет і журналів цієї країни.

Про долю двох інших учасниць на момент порятунку п’яти жінок було нічого не відомо. Після сьогоднішнього виявлення загиблої біля пляжу Serangan, рятувальникам залишилося знайти ще одну аквалангистку. Але за словами рятувальників, шанси знайти її живою дуже низькі, все-таки вже йде п’ятий день пошукової операції.

Сьогоднішню загиблу, до речі, знайшли вже в 30-ти кілометрах від початкового місця занурення.

Врятовані жінки перебувають зараз у лікарні, вони зневоднені, і отримали сильні сонячні опіки. За словами одного з них, їх буквально сміливо сильним плином. Протягом трьох днів вони пили дощову воду (зараз там сезон дощів), їжі, зрозуміло, ніякої не було.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *