Події,  Политика

Нещасний випадок в австралійському парку розваг спричинив загибель чотирьох осіб

25 жовтня в парку розваг Dreamworld (Голд-Кост, Австралія) стався нещасний випадок…

Результатом події стала загибель чотирьох осіб – двох чоловіків і двох жінок у віці від 32 до 40 років.

Небезпека чигала відвідувачів на атракціоні Thunder Rapids River Ride – швидкісному спуску по каналу на круглих плотах. При цьому даний атракціон є найбезпечнішим в парку розваг і підходить для відвідувачів від 2 років. Максимальна швидкість спуску плота, розрахованого на 6 чоловік, що складає 45 км/год.

За даними місцевих поліцейських, двоє загиблих виявилися затиснутими кріпленнями, а двоє – потонули. Після трагедії парк закрили на час з’ясування обставин події.

Ще навесні були виявлені несправності конвеєрної стрічки атракціону, і його закривали на ремонт. Спуск Thunder Rapids River Ride знаходиться в експлуатації вже 34 роки. Днями перед трагедією проводилася технічна ревізія, але неполадок не виявили, і атракціон був визнаний відповідним стандартам безпеки.

Парк розваг Dreamworld, в якому налічується понад 50 атракціонів, є одним з наймасштабніших в Австралії. А місто Голд-Кост, де він розташований, займає 6-у позицію за чисельністю населення серед австралійських міст і є одним з найбільш часто відвідуваних туристами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *