Події,  Политика

У Таїланді під час дайвінгу загинув 44-річний росіянин

25 березня поруч із пляжем Ката на острові Пхукет було знайдено тіло 44-річного туриста з Приморського краю, безвісти зниклого 22 березня під час занять дайвінгом.

Відомо, що загиблого звали Олег Завзятий, він відпочивав у Таїланді з 18 березня разом з дружиною і сином, а також був досвідченим професійним дайвером. Сім’я приїхала на відпочинок за путівками туроператора «Пегас туристик» і зупинилася в одному з готелів на пляжі Карон.

Поліцейські припускають, що, швидше за все, російський дайвер заплив в одну з підводних печер поруч з острівцем Ko-Poo, де у нього закінчився повітря в кисневому балоні або він втратив свідомість, із-за того що пірнув занадто глибоко.

За словами сина загиблого, вони пірнали з човна біля острівця, батько займався підводним полюванням в тонкому костюмі, без буйка, і періодично підпливав на човні, віддаючи матері видобуток. У якийсь момент мати зрозуміла, що сталося щось не лагідний, так як він довго не припливав. Всі спроби його знайти не дали результатів.

Тіло загиблого росіянина доставили в пхукетский морг для проведення судово-медичної експертизи і встановлення точної причини смерті.

Цікаві статті: Вилюнюс і його визначні пам’ятки, Де краще відпочивати в Туреччині, Самі незвичайні музеї Німеччини

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *